Minister Jarosław Stawiarski – Gościem Specjalnym Krajowego Kongresu Infrastruktury Sportowej IAKS i targów infraSPORT

Minister Jarosław Stawiarski – Gościem Specjalnym Krajowego Kongresu Infrastruktury Sportowej IAKS i targów infraSPORT

Podczas oficjalnego otwarcia Krajowego Kongresu Infrastruktury Sportowej obecny będzie Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski.

Wieloletni nauczyciel kraśnickich szkół i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kraśniku. Posiada duże doświadczenie samorządowe i parlamentarne. Radny powiatu kraśnickiego dwóch kadencji, starosta powiatu kraśnickiego w latach 2002 – 2006, pierwszy zastępca Burmistrza Miasta Kraśnik w latach 2011 – 2014.  Jako pierwszy zastępca burmistrza opracował i wdrożył autorski program „Kraśnik – Miasto Sportu”, w wyniku którego w przeciągu dwóch lat powstały 3 nowe hale sportowe i inne obiekty przyczyniające się do rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży.

„Kompleksowy rozwój sportu to także budowa odpowiedniej bazy sportowej. Ministerstwo Sportu i Turystyki każdego roku dofinansowuje setki przedsięwzięć z zakresu infrastruktury sportowej. Uważamy również, że jest to także niezwykle ważny element funkcjonowania każdej z jednostek samorządowych w naszym kraju. Dobrze, że pojawia się coraz więcej inicjatyw, które tworzą platformę wymiany wiedzy i doświadczenia, które wiążą się z tą dziedziną. Tylko dzięki wymianie poglądów i analizie inwestycji z wielu perspektyw możemy ciągle podnosić standardy sportowych obiektów w Polsce” – mówi Jarosław Stawiarski.

Podczas Targów infraSPORT każdy z uczestników będzie mógł porozmawiać z naszymi konsultantami w strefie targowej na naszym stanowisku. – Już dziś serdecznie zapraszam do skorzystania z tej wyjątkowej okazji do rozmowy – dodaje Wiceminister.

Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej

Zobacz infrastrukturę sportową w wymiarze 360o Czytaj więcej

INFRA-SPORT

Targi dla sektora infrastruktury sportowej Czytaj więcej